12 апр. 2014 г.

Гніздування))))

Привіт - птивіт!!!
Продовжую тему шеббі і весни)))) Цього разу листівочка про гніздечко) Ну що ще може бути весняніше?)) У Львові холод і дощі...брррр...веснааааааа, ти деееееее?
А робила я лисівку для гри Shabby cook №7 в блозі Sabby chіc .Мені дістався рецепт №2 і я мала приготувати листівку з яблуневим цвітом. Спочатку думала роздрукувати якусь картинку, а потім сіла перебирати папірці і знайшла тільдовський папірець з гніздечком і ще листок Графіки з яблуневим садом!!! Все пішло в хід! З Графіки гілочки повирізала (досить медитативне заняття...мене заспокоює) і наслоїла. Заціняйте!!! Чіпик закракелюрила Вид зверху Тут креще видно, що пташка припіднята на скотчі
 А тут можна слої розгледіти)


 А то банер такий красивий))) Дякую дівчатам за натхення!!!


 Скетч взяла в "Жажде творчества". Він надзвичайно підійшов до мого задуму! Ну буває ж таке ))) Я його повернула вліво на 90 градусів.

 На сьогодні - все!
Всім гарного настрою і прекрасного дня))))
Па - па!

6 комментариев:

 1. Ах, какая нежность! Весна, весна... :) Спасибо от Шебби шик!

  ОтветитьУдалить
 2. Невероятной прелести работа! :) Спасибо от блога Shabby chic!

  ОтветитьУдалить
 3. Марта! Я в восхищении! Какая светлая, нежная, воодушевляющая открытка! Должно скоро потеплеть! У нас уже вчера около 10 было, это после недели минусовой температуры по утрам!

  ОтветитьУдалить
 4. Очень красивая,многослойная, с ароматом цветущих весенних садов открытка. Спасибо, что вдохновились скетчем от Жажды Творчества!

  ОтветитьУдалить
 5. Супер! Такая нежная, воздушная, очень нравиться!

  ОтветитьУдалить
 6. Красотаааааа! Невероятно!

  ОтветитьУдалить