22 янв. 2014 г.

Літо) Крим)

Привіт-привіт!!!
До нас нарешті прийшла зима- така із снігои і морозом) Ура!!!  Тепер мої маляви будуть катати себе і мене на санках)
А сторінка в мене сьогодні про Крим) Ніжно люблю це місце не дивлячисьна всі нюанси у вигляді гидкого сервісу і не дуже привітних власників житла, які за скажені гроші пропонують для відпочинку собачі будки)))) Але мені пощастило!!! Я знайшла прекрасних людей і адекватне житло в містечку Кацивелі. Там немає гучних дискотек і вночі можна насолоджуватись тишею, цвіркунами і в 6 годині ранку з свіжою головою  йти до моря) Так!  Я на мороі можу встати в таку рань і кайфувати від сходу срнця, ніжної прохолоди, ні з чим не зрівнянного запаху кримських кипарисів, шуму моря і відсутності інших відпочиваючих)))
Щось букв у мене сьогодні багато....
 Тут фотки з Ай-Петрі. Біля підніжжя гори літо в розпалі, а на вершині- завжди така собі "весна-осінь"  і досить вітряно. Там у серпні цвітуть первоцвіти і опале листя..... Краса!


 

 Сторіночка досить таки фактура. Використала багато спреїв,акварельок, масок...  Робила її за скетчем від  ScrapFriends   


 На сьогодні-все!
Всім гарного дня)))
Па-па!

6 комментариев:

 1. Чудова сторіночка! І тебе зачепив той скетч)))
  Ми в Криму також знайшли дуже гарне місце для відпочинку, і саме головне тихе) - на західному узбережжі.

  ОтветитьУдалить
 2. Amazing texture! Love the way you have followed the rocky path of the photo onto your layout. Super! Thank you for joining us at ScrapFriends!

  ОтветитьУдалить
 3. This is so lovely...I love the colors fading to darker towards the bottom...and all the texture is amazing. Perfectly chosen for the photos! Thanks for sharing your work and playing with Scrap Friends!

  ОтветитьУдалить
 4. Марта! Дорогая! Мое шебби - детский сад по сравнению с твоими текстурными фонами!!! Вот у кого учиться и учиться!!! Преклоняюсь пред твоим талантом!!!

  ОтветитьУдалить
 5. Потрясающе красиво! Такая фактура!! Класс!

  ОтветитьУдалить
 6. Ах, необыкновенно, да, ты точно нашла себя в этой технике! А Крым я люблю со всей нежностью, так что присоединяюсь:)

  ОтветитьУдалить